Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Триває розгляд справи по обвинуваченню депутата Хмельницької обласної ради по територіальному виборчому округу №41 від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» - Бурлика В.В.

31 січня 2018, 12:46

Учора  Хмельницьким міськрайонним судом  було продовжено розгляд справи по обвинуваченню депутата Хмельницької обласної ради по територіальному виборчому округу №41 від політичної  партії  Всеукраїнське об’єднання «Свобода» - Бурлика В.В., якому ставиться в вину вчинення злочину передбаченого  ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство).

В судове засідання з’явилось два свідки, один з яких повідомив, що не має при собі документів, по яким можливо було б підтвердити особу, а тому його було видалено із судового засідання без можливості допиту в даному судовому засіданні.

Представник Хмельницької обласної державної адміністрації в судовому засіданні подала суду заперечення на ухвалу суду, яка не оскаржувалась, про задоволення клопотання про виклик в якості свідка в судове засідання очільника адміністрації не будучи представником свідка, а представляючи інтереси лиш установи, що має статус потерпілої по справі та після долучення заперечень до матеріалів справи заявила відвід судді з підстав упередженості.

Оскільки відповідно до вимог чинного КПК України відвід судді вирішується іншим суддею, клопотання про відвід було передано для визначення судді для розгляду, після чого буде вирішено питання про наступне судове засідання у справі.

 

Нагадаємо: 15 березня 2017 року Бурлик В.В., прибувши  до вестибюлю першого поверху  Хмельницької обласної ради молотом наніс 28  ударів по турнікету напівостровому, повністю його зруйнувавши, після чого, увійшовши до приміщення контрольно – пропускного пункту, молотом наніс ще два удари по пульту управління турнікетом. Далі Бурлик В.В. з приміщення  контрольно – пропускного пункту  витягнув робочий стіл військовослужбовців та викинув його в приміщення холу, після цього молотом наніс два удари по скляній  частині конструкції контрольно – пропускного пункту та 15 ударів молотом по каркасу споруди, спричинивши тим самим  матеріальну шкоду на суму 21 323 грн. 45 коп.

 

*Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

 

 

Прес – секретар                                                     Алла Плінська