flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Розширено можливості для допуску громадян у суди за допомогою "Порталу Дія"

07 липня 2020, 16:01

Державна судова адміністрація України та Служба судової охорони видали спільний наказ, яким розширюються можливості громадян для допуску у приміщення судів та судових установ.  

Для цього наказом внесено зміни до "Примірних правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя  та на їх територію транспортних засобів".  

У наказі, зокрема, зазначено, що "для ідентифікації осіб, які прибули до суду, іншого органу або установи системи правосуддя, за умови наявності в цих органах технічних засобів, призначених для встановлення достовірності відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті громадянина України у формі картки, та відображену в електронному вигляді інформацію, що міститься в паспорті громадянина України для виїзду за кордон, може бути використаний мобільний додаток Єдиного державного веб-порталу електронних послуг "Портал Дія".

Як розповіли працівники Служби судової охорони в Хмельницькій області, серед відвідувачів Хмельницького міськрайонного суду найбільш активно можливостями «Порталу Дія» сьогодні користується молодь та самі працівники правоохоронних органів, адвокати й прокурори. Водночас охоронці відзначили й переваги такого сервісу – мобільність допуску до приміщення суду та питання безпеки.

 

Прес-служба Хмельницького міськрайонного суду