flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги журналістів!

18 червня 2020, 17:03

Шановні журналісти місцевих та Всеукраїнських ЗМІ!

Хмельницький міськрайонний суд розташовується в трьох приміщеннях, а тому розгляд справ про адміністративні правопорушення правил карантину Президентом України Володимиром Зеленським, окремими високими посадовими особами країни та першими керівниками місцевої влади, що заплановані на п’ятницю, 19 червня 2020 року, відбуватиметься за такими адресами: вул. Героїв Майдану 54 та вул. Кам’янецька 117.

 В списку осіб, стосовно яких розглядатимуться справи про адміністративні правопорушення за  протоколами, складеними працівниками ГУНП в Хмельницькій області згідно з вимогами ст.44-3 КУпАП за порушення правил щодо карантину людей, – Президент України Володимир Зеленський, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, його перший заступник Сергія Трофимов, головний санітарний лікар України Віктора Ляшко, Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин та приватний підприємець Андрій Мельниченко.

Про конкретний час та місце проведення судових засідань ви зможете дізнатися на нашому сайті за посиланням.

У зв’язку з погіршенням загальної епідеміологічної ситуації з Ковід-19 у країні, та тривожних випадків захворювання на коронавірус працівників окремих судів, уклінно просимо журналістів, які працюватимуть в суді, виконувати запроваджені в суді правила карантину, зокрема, носіння масок і дотримання соціальної дистанції. Також просимо мати при собі посвідчення від ЗМІ, які ви представляєте.

 

Прес-служба Хмельницького міськрайонного суду