flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Працівники апарату Хмельницького міськрайонного суду навчалися кібергігієні та реагуванню на кіберінциденти

17 квітня 2026, 15:53

Представники  Управління Держспецзв'язку у Хмельницькій області провели навчання працівників апарату Хмельницького міськрайонного суду з кібергігієни та реагування на кіберінциденти. Головною метою таких навчань було підвищення кіберобізнаності працівників суду, напрацювання навиків ефективного захисту службової інформації.

 

Із привітальним словом до колективу суду звернувся начальник Управління Держспецзвязку у Хмельницькій області Богдан Катревич. Він підкреслив особливу важливість таких навчань, їх відповідність викликам часу й те, що кібербезпека має стати щоденною звичкою кожного працівника державної установи.

Кібербезпека починається з кожного працівника, його уважності, дисципліни та відповідального ставлення до інформації, адже кожен клік, лист чи публікація формує цифровий слід і може як посилити захист, так і створити ризики. На цьому під час змістовної навчальної презентації наголосив і Данило Вершков, начальник Cектору з кіберзахисту Управління Держспецзв'язку у Хмельницькій області.

Зокрема, лектор докладно розповів про складові кібергігієни, як от використання стійких паролей, багатофакторної автентифікації  та захист кінцевого обладнання, розтлумачив різницю між кіберінцидентом і кібератакою, пояснив алгоритм дій при їх виявлені. Окрім того, ознайомив присутніх із національною системою обміну інформації та окреслив зміни законодавства в царині порядку функціонування системи кіберзахисту.

Насамкінець працівники управління провели експресопитування працівників апарату суду із засвоєння викладеного матеріалу та дотримання базових правил кібербезпеки.

 

Пресслужба Хмельницького міськрайонного суду