flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ніс службу під наркотиками. Суд наказав військовослужбовця із Хмельницького

28 лютого 2023, 10:47

Житель Хмельницького, 22-літній військовослужбовець, перебував на території військової частини в стані наркотичного сп’яніння. Тож представ перед судом за звинуваченням у вчиненні в умовах особливого періоду адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 172-20 КУпАП, (розпивання алкоголю,є або вживання наркотичних засобів). 

Молодий чоловік, як йдеться у матеріалах справи, був призначений на посаду навідника та служив за контрактом. Його стан колеги зафіксували близько десятої ранку. Серед зібраних по справі доказів були, зокрема, данні, надані командирами,  довідка КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради щодо перебування в стані наркотичного сп’яніння та, власне, особисті зізнавальні пояснення порушника в суді. Військовослужбовець повністю визнав свою вину та щиро розкаявся.

Постановою від 23 лютого поточного року Хмельницький міськрайонний суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді стягнення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 17 000 гривень. Окрім того, порушник має сплатити на користь держави 537 гривень судового збору.

 

Прес-служба Хмельницького міськрайонного суду