flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Учаснику резонансного ДТП Роману Миколаїву продовжено запобіжний захід

27 жовтня 2020, 16:46

Хмельницький міськрайонний суд до 21 грудня поточного року продовжив строк тримання під вартою учаснику резонансного ДТП  Роману Миколаїву. Таким чином задовольнив відповідне клопотання прокурора. Як відомо, ексочільник Хмельницького міського департаменту освіти та науки обвинувачується у вчиненні в 2018 році тяжкого кримінального правопорушення, що спричинило загибель двох осіб та за яке законом передбачено покарання у виді позбавлення волі до 10 років.

«У справі не з’ясовані всі обставини, встановлені під час кримінального провадження, не перевірено їх доказами в частині цивільних позовів, а відтак обвинувачений, знаходячись на волі, може перешкоджати кримінальному провадженню, переховуватись від суду, впливати на потерпілих…»,  - йдеться в Ухвалі суду від 23 жовтня 2020 року.

Враховуючи те, що на засідання суду не з’явилися окремі учасники справи та в зв’язку із запровадженням на території України режиму надзвичайної ситуації із-за поширення коронавірусу, судовий розгляд даної справи перенесено на 15 год. 00 хв. 10 грудня 2020 року.

 

Прес-служба Хмельницького міськрайонного суду