flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення про виклик до суду Вантича Сергія Вадимовича

02 квітня 2024, 11:49

З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно ст. 128 ч 11 ЦПК України, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду, здійснює повідомлення про виклик у судове засідання осіб, місцезнаходження яких невідоме. 

Повістка про виклик до суду в цивільній справі

Справа №686/30383/23

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області викликає Вантича Сергій Вадимович, (останнє відоме місце проживання: м.Кострома,вул.Сутиріна,буд.26,кв.52), в якості відповідача в судове засідання, яке відбудеться 29 квітня  2024 року об 10 годині 00 хвилин  у залі судових засідань № 7 (суддя: Павловська А.А.) в приміщенні Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області, який розташований за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 117,  по цивільній справі  №686/30383/23 за позовною заявою Міняйлук Олени Миколаївни до Вантича Сергія Вадимовича (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, - орган опіки та піклування Хмельницької міської ради – виконком Хмельницької міської ради) про позбавлення батьківських прав.

Відповідач, у разі неявки у судове засідання, має повідомити суд про причини такої неявки. У разі неявки в судове засідання вілповідача, суд вправі розглянути справу за його відсутності.

 

Суддя  Павловська А.А.