flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Призначено підготовче судове засідання у справі по обвинуваченню начальника сектору кримінальної поліції Віньковецького ВнП Ярмолинецького ВП ГУНП в Хмельницькій області, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України

12 квітня 2018, 14:56

Хмельницьким міськрайонним судом призначено підготовче  судове  засідання у  справі по обвинуваченню начальника сектору кримінальної поліції Віньковецького ВнП Ярмолинецького ВП ГУНП в Хмельницькій області, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження)  на 3 травня 2018 року о  14-15 (головуючий суддя Антонюк О.В.). Засідання суду відбудеться в приміщенні Хмельницького міськрайонного суду  по вул. Кам’янецька,117).

Так, чоловік підозрюється в тому, що  керуючи транспортним засобом в м. Хмельницькому, в якому перебував пасажир, не надав  дорогу транспортному засобу, що рухався по головній дорозі, виїхавши на головну  дорогу допустив зіткнення з іншим транспортним  засобом. Своїми діями  підозрюваний порушив правила безпеки дорожнього руху. В результаті пригоди пасажир  отримав середньої тяжкості тілесні ушкодження.

*Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті за посиланням: http://kmm.km.court.gov.ua/sud2218/  або ж у мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/kmm.km.court.gov.ua/ Telegram.

 

Прес – секретар                                                                                      Алла Плінська