flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ефективна комунікація зі ЗМІ - міф чи реальність!?

02 травня 2018, 17:51

25 -26 квітня 2018 року м. Кам’янець-Подільському судді спікери та прес-секретарі судів Хмельницької області взяли участь в  інтерактивному семінарі «Комунікаційна діяльність суду».

Проведення такого заходу для працівників, відповідальних за комунікацію суду, стало можливим  завдяки українсько-канадському проекту «Підтримка судової реформи в Україні», що фінансується міністерством міжнародних справ Канади.

 

Протягом двох днів тренери- суддя Львівського окружного адміністративного суду, викладач Національної школи суддів України Олександр Сасевич та  головний спеціаліст Прес-служби Ради суддів України Ольга Какауліна вчили  аудиторію ефективній комунікації із ЗМІ та суспільством.

 

Хмельницький міськрайонний суд був представлений прес-секретарем суду – Аллою Плінською (фото Апеляційного суду Хмельницької області та прес-служби Ради суддів України).

(Більше у випуску «Слово Феміди - https://kma.court.gov.ua/sud2290/pres-centr/news/475769/  та сюжеті «Вечірній Кам’янець: http://vk-kp.info/novyny-mista-ta-rehionu/2114-v-kamiantsi-podilskomu-rozpochav-robotu-seminar-komunikatsiina-diialnist-sudu-video )

 

« Алла Плінська:

В переважній більшості, для суддів –спікерів та працівників, на яких покладено виконання функцій прес-секретаря спілкування із журналістами, інтерв’ю на телебаченні, прямий ефір є нервовим стресом, зоною некомфорту, адже такого досвіду переважна більшість працівників, відповідальних за комунікацію немали, як поводити себе в тій чи іншій ситуації під час таких заходів судді –спікери та прес-секретарі не знали. Та все вже в минулому, завдяки тренерам – Олександру Сасевичу та Ользі Какауліній, кожен із учасників  семінару отримав цінний досвід та поради. Протягом двох днів в невимушеній обстановці ми навчались: давати інтерв’ю, вибудовувати зв’язки із журналістами, планувати комунікаційну стратегію суду, опановувати в першу чергу свої емоції, дізнались як побороти страх перед камерою. Такі семінари, тренінги, зустрічі є досить важливими та необхідними, адже майже всі прес-секретарі це працівники суду, юристи за фахом, а отже досвіду роботи з інформацією «в режимі новин» не мають, як і не знають як налагодити роботу щодо донесення інформації щодо роботи суду, розгляду резонансних справ. Наші тренери протягом цих двох днів дали нам можливість під час інтерактивних ігор отримати цінний досвід, вказали на помилки та дали поради як уникати їх. Дякуємо тренерам та Проекту за неймовірні враження та отриманий досвід!»