flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення про виклик до суду Стельмащук (Федосєєвої) Наталії Анатоліївни

05 серпня 2022, 14:40

 

З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно ст. 128 ч 11 ЦПК України, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду, здійснює повідомлення про виклик у судове засідання осіб, місцезнаходження яких невідоме. 

Повістка про виклик до суду в цивільній справі

Справа №686/15531/22

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області викликає Стельмащук (Федосєєву) Наталію Анатоліївну (останнє відоме зареєстроване місце проживання: Донецька область, м. Бахмут, останнє відоме фактичне місце проживання: м. Хмельницький, вул. Деповська, буд. 6, кв. 209), в якості відповідача: в судове засідання, яке відбудеться 15 серпня 2022 року об 15 годині 35 хвилин  у залі судових засідань № 7 (суддя: Павловська А.А.) в приміщенні Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області, яке розташоване за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 117,  по цивільній справі  №686/15531/22 за позовною заявоюСтельмащука Владислава Миколайовича до Стельмащук (Федосеєвої) Наталії Анатоліївни про розірвання шлюбу.

Відповідач, у разі неявки у судове засідання, має повідомити суд про причини такої неявки. У разі неявки в судове засідання відповідача, суд вправі розглянути справу за його відсутності.

 

Суддя  Павловська А.А.